İsg Katip Onayı Verin

1 ) İSG KATİP GİRİŞ butonuna tıklayınız.

2 ) Açılan sayfada üst menüde İSG Katip Giriş butonuna tıklayınız.

3 ) Açılan E-Devlet sayfasında firma E-Bildirge yetkilisinin TC Kimlik numarası ve E-Devlet şifresi ile veya Elektronik İmzası ile sisteme giriş yapınız

4 ) Gelen sayfadaki giriş butonuna tıklayınız.

5 ) Firmanın unvanı ve SGK numarasını seçip sisteme giriş butonuna tıklayınız. ( Firmanızı burada göremiyorsanız E-Bildirge kullanıcısını güncelle butonuna tıklayınız ve 3 gün içinde tekrar deneyiniz.)

6 ) Açılan sayfada sol taraftaki menüde bulunan Hizmet Alan İşyeri Modülüne tıklayıp Görevlendirme-Sözleşme butonuna tıklayınız.

7 ) Açılan sayfada işyerinize Bergama OSGB tarafından görevlendirilen işyeri hekimi ve iş güvenliği uzmanı atamalarının üzerine ayrı ayrı tıklayıp açılan pencerede onayla butonuna ve ardından açılan pencerede kayıt butonuna tıklayınız.

8 ) Sistemden güvenli çıkış yaparak onay aşamasını tamamlamış ve Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığının Online Takip sistemi olan İSG Katip sisteminde hizmet almaya başlamış olacaksınız.

"KÜÇÜK İHMALLER BÜYÜK HATALARI DOĞURUR"

Amacımız 'KÜÇÜK İHMALLER BÜYÜK HATALARI DOĞURUR' sloganıyla hareket ederek işyerlerinde sağlıklı ve güvenli bir çalışma ortamı oluşturulmasına katkıda bulunmaktır.

İLETİŞİM
YUKARI